Expovizyon tv / Sinema Tanıtım Ajansı kuruluşudur..

Sinema Tanıtım Ajansı 2007 yılında İstanbul’da kurulmuş bir Prodüksiyon Ajansıdır.

15 yılı aşkın ulusal kanallarda Haber,Tv Programı ,Reklam ,Prodüksiyon ,Tanıtım ve Halkla İlişkiler alanlarında büyük işler imza atmış deneyimli bir ekip tarafından kurulmuş genç ve dinamik bir oluşumdur.

Hizmet vermeye başladığı 2007 yılından itibaren Avrupa kanallarında sağlık, magazin ve tatil konularını işleyen programlar yapan Sinema Tanıtım Ajansı, EuroTürk’ de Euromed and Holiday, daha sonra da Eurostar’ da Türkiye’nin en kapsamlı yerel yönetim programı olan Kent ve Başkan adlı programı yaptı.

2009 yılında “Cumhuriyet’in Çağdaş Bir Öyküsü – Lüleburgaz Belgeseli” ’ni hazırlayan Sinema Tanıtım Ajansı, aynı yıl içerisinde “Yönümüz Türkiye” adlı paket programın 4 bölümünün çekimi kapsamında Prens Adaları adına Adalar Belediyesi ile birlikte çalıştı.

2011 yılına geldiğinde organizasyon, web tasarımı, sosyal medya yönetimi dalında da hizmet vermeye başlayan Sinema Tanıtım Ajansı, özellikle organizasyonlarda Türkiye’nin en bilinen rock müzik festivallerinden olan Balıkesir Zeytinli Rock Festivali ve İzmir Foça’da yapılan Rock Tatili organizasyonlarında görüntü sponsorluğu yaptı.

2011 yılından itibaren yeni bir hizmet olan Sosyal Medya Yönetimi alanında da hizmet vermeye başlayan Sinema Tanıtım Ajansı, bilişim sektörünün en etkin ve en yaygın iletişim kanalları olan sosyal paylaşım sitelerinde kurumsal tanıtım ve internet reklamı alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

.